1.5KE110A
Extended
Manufacturer
CREATEK
MFR.Part #
1.5KE110A
JLCPCB Part #
C435023
Package
DO-201AD
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 105V 152V 1uA 9.9A 94V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS