1.5KE7.5CA
Extended
Manufacturer
CREATEK
MFR.Part #
1.5KE7.5CA
JLCPCB Part #
C434992
Package
DO-201AD
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11.3V 133A 500uA 6.4V 7.13V Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS