CESD323NC36VU
MFR.Part #
CESD323NC36VU
JLCPCB Part #
C575967
Description
-55℃~+150℃ 1uA 240W@8/20us 25pF 36V 4A@8/20us 60V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS