8L01-24-111
MFR.Part #
8L01-24-111
JLCPCB Part #
C6481231
Description
-20℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 200V@DC、200V@AC 24V 500mA 500us 500us Plugin Reed Relays ROHS