CH70120CB3PR
Extended
Manufacturer
COSEMITECH
MFR.Part #
CH70120CB3PR
JLCPCB Part #
C2841900
Package
SOP-8
Description
-20A~20A -40℃~+150℃ 0.8mΩ 10mA 120kHz 3000Vrms 3V~3.6V 4us 66mV/A Support SOP-8 Current Sensors ROHS