MS1365-220M-C
MFR.Part #
MS1365-220M-C
JLCPCB Part #
C18337516
Package
SMD,13.7x12.6mm
Description
13A 22uH 40mΩ 7A ±20% SMD,13.7x12.6mm Power Inductors ROHS