MS0530-6R8M
MFR.Part #
MS0530-6R8M
JLCPCB Part #
C380167
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
3.5A 4A 6.8uH 76mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS