MS0530-3R3M
MFR.Part #
MS0530-3R3M
JLCPCB Part #
C380164
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
3.3uH 38mΩ 5.5A 5A Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS