RH129M150A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
RH129M150A
JLCPCB Part #
C47327483
Package
SMD.12.5x12.5mm
Description
15uH 26mΩ 5.2A Unshielded Inductor ±20% SMD.12.5x12.5mm Power Inductors ROHS