NR8040M151A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR8040M151A
JLCPCB Part #
C48934677
Package
SMD,8x8mm
Description
1.13A 150uH 410mΩ 880mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS