NR3015M6R8A
MFR.Part #
NR3015M6R8A
JLCPCB Part #
C48946932
Package
SMD,3x3mm
Description
193mΩ 6.8uH 880mA 880mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS