NR3015M100A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR3015M100A
JLCPCB Part #
C47327026
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 241mΩ 740mA 790mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS