NR1050M330N
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR1050M330N
JLCPCB Part #
C47327108
Package
SMD,10x10mm
Description
3.3A 33uH 5A 71mΩ ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS