APS1580M5R3F
MFR.Part #
APS1580M5R3F
JLCPCB Part #
C49261394
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
26A 31A 5.3mΩ 5.3uH ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS