APS1350M1R5A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS1350M1R5A
JLCPCB Part #
C47327277
Package
SMD,13.9x12.6mm
Description
1.5uH 23.23A 3.1mΩ 33.33A ±20% SMD,13.9x12.6mm Power Inductors ROHS