APS1580M6R2F
MFR.Part #
APS1580M6R2F
JLCPCB Part #
C49261395
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
23A 31A 6.2uH 6.5mΩ ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS