APS0630M1R5H
MFR.Part #
APS0630M1R5H
JLCPCB Part #
C49073612
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
1.5uH 15mΩ 18A 9A ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS