ACM4532T361W2
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ACM4532T361W2
JLCPCB Part #
C49073884
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 1.6A 10MΩ 125V 360Ω@100MHz 50V 60mΩ SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS