ABG05A20M4R7
MFR.Part #
ABG05A20M4R7
JLCPCB Part #
C311449
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2A 2.5A 4.7uH 57mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS