ANR3015M3R3A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR3015M3R3A
JLCPCB Part #
C48946942
Package
SMD,3x3mm
Description
1.36A 1.4A 3.3uH 80mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS