ABG06A45M330
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ABG06A45M330
JLCPCB Part #
C253597
Package
SMD,6x6mm
Description
1.49A 1.7A 137mΩ 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS