CSAD1010-100M
Extended
Manufacturer
CODACA
MFR.Part #
CSAD1010-100M
JLCPCB Part #
C6157642
Package
SMD-4P,11x9.6mm
Description
10uH 28mΩ 7.6A 9.5A ±20% SMD-4P,11x9.6mm Power Inductors ROHS