PM528S-680-RC
MFR.Part #
PM528S-680-RC
JLCPCB Part #
C2051043
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
350mΩ 560mA 620mA 68uH ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS