CPQ4228-330M
Extended
Manufacturer
CODACA
MFR.Part #
CPQ4228-330M
Description
2.95mΩ 24.7A 33uH 34A AEC-Q200 ±20% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS