CPAG2222-3R2MC
Extended
Manufacturer
CODACA
MFR.Part #
CPAG2222-3R2MC
Description
0.85mΩ 3.2uH 49A 76A AEC-Q200 ±20% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS