CNJMA1251WR-S-9P
MFR.Part #
CNJMA1251WR-S-9P
JLCPCB Part #
C5151210
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x9P 3.5mm 4.4mm 9 9P Beige LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS