CM422SG471N H-CND
Extended
Manufacturer
CND-tek
MFR.Part #
CM422SG471N H-CND
JLCPCB Part #
C49230389
Package
SMD-4P,7.5x6.4mm
Description
-40℃~+125℃ 2 200mΩ 470uH@100kHz 500V 900mA SMD-4P,7.5x6.4mm Common Mode Filters ROHS