C2504WV-3P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
C2504WV-3P
JLCPCB Part #
C239426
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS