A2543WV-8P
MFR.Part #
A2543WV-8P
JLCPCB Part #
C239368
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.54mm 250V 4A 8 8P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS