A2541HWR-7P
MFR.Part #
A2541HWR-7P
JLCPCB Part #
C225515
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.54mm 2.5mm 250V 3.2mm 3A 7P Brass Gold Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS