A51CO24VDC1.9U
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
A51CO24VDC1.9U
JLCPCB Part #
C6116645
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 24V 3ms 40A 5ms 75V@DC、380V@AC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Automotive Relays ROHS