J1511CT36VAC1.2D
MFR.Part #
J1511CT36VAC1.2D
JLCPCB Part #
C5658954
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+85℃ 20A 25ms 25ms 300V@AC 36V AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) SOCKETABLE Power Relays ROHS