HC-49/U-S8643600BBIB
MFR.Part #
HC-49/U-S8643600BBIB
JLCPCB Part #
C5649560
Description
-10℃~+60℃ 100Ω 16pF 8.6436MHz ±50ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS