HC-49/U-S5990400ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S5990400ABJB
JLCPCB Part #
C7201295
Description
-10℃~+60℃ 150Ω 18pF 5.9904MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS