HC-49/U-S25000000BBIB
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
HC-49/U-S25000000BBIB
JLCPCB Part #
C5649547
Package
HC-49S
Description
-10℃~+60℃ 16pF 25MHz 50Ω ±50ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS