HC-49/U-S4915200ABKB
MFR.Part #
HC-49/U-S4915200ABKB
JLCPCB Part #
C6052113
Description
-10℃~+60℃ 150Ω 20pF 4.9152MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals