HC-49/U-S49152000ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S49152000ABJB
JLCPCB Part #
C6204574
Description
-10℃~+60℃ 100Ω 18pF 49.152MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS