HC-49/U-S4096000ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S4096000ABJB
JLCPCB Part #
C5756369
Description
-10℃~+60℃ 150Ω 18pF 4.096MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS