CFS20632768EZF
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
CFS20632768EZF
JLCPCB Part #
C389951
Package
DT-26
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 32.768kHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm DT-26 Crystals ROHS