HC-49/U-S3686400BBIB
MFR.Part #
HC-49/U-S3686400BBIB
JLCPCB Part #
C5728875
Description
-10℃~+60℃ 16pF 200Ω 3.6864MHz ±50ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS