HC-49/U-S3686400ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S3686400ABJB
JLCPCB Part #
C5649553
Description
-10℃~+60℃ 18pF 200Ω 3.6864MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS