HC-49/U-S29491200BBIB
MFR.Part #
HC-49/U-S29491200BBIB
JLCPCB Part #
C6569815
Description
-10℃~+60℃ 16pF 29.4912MHz 50Ω ±50ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS