HC-49/U-S25175000ABJB
MFR.Part #
HC-49/U-S25175000ABJB
JLCPCB Part #
C6052112
Description
-10℃~+60℃ 18pF 25.175MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS