HC-49/U-S25000000ABKB
MFR.Part #
HC-49/U-S25000000ABKB
JLCPCB Part #
C5756367
Description
-10℃~+60℃ 20pF 25MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS