HC-49/U-S20000000ABKB
MFR.Part #
HC-49/U-S20000000ABKB
JLCPCB Part #
C6052109
Description
-10℃~+60℃ 20MHz 20pF 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS