HC-49/U-S18432000AAJB
MFR.Part #
HC-49/U-S18432000AAJB
JLCPCB Part #
C6267138
Description
-10℃~+60℃ 18.432MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS