HC-49/U-S24576000ABJB
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
HC-49/U-S24576000ABJB
JLCPCB Part #
C6267142
Package
HC-49S
Description
-10℃~+60℃ 18pF 24.576MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS