HC-49/U-S14745600ABJB
Extended
Manufacturer
CITIZEN
MFR.Part #
HC-49/U-S14745600ABJB
JLCPCB Part #
C6052107
Package
HC-49S
Description
-10℃~+60℃ 14.7456MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS