HC-49/U-S14700000BBKB
MFR.Part #
HC-49/U-S14700000BBKB
JLCPCB Part #
C6630677
Description
-10℃~+60℃ 14.7MHz 20pF 50Ω ±50ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS