HC-49/U-S12000000ABEB
MFR.Part #
HC-49/U-S12000000ABEB
JLCPCB Part #
C7201286
Description
-10℃~+60℃ 12MHz 12pF 80Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS